Тарифи на електроенергію різко виростуть! В уряді назвали причину!

0

В Україні хочуть відмовитися від пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів. Про це повідомив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель під час прес-конференції в Києві.

В рамках першого етапу такої реформи пропонується підвищити тариф для найбільш великих побутових споживачів до рівня II класу промислових споживачів, передає today.ua.

Оржель підкреслив, що в наступному році навряд чи вдасться повністю відмовитися від пільгових тарифів, але уряд планує рухатися в цьому напрямку.

“Ми будуємо ефективні енергетичні ринки. РСО, або режим спеціальних зобов’язань – інструмент, який не покращує ефективність ринку. Я не думаю, що ми повністю відмовимося від РСО в 2020 році, але ми будемо рухатися в напрямку того, щоб зменшити обсяг РСО”, – підкреслив міністр.

Підвищення тарифу до рівня II класу, за словами ОРЖЕЛЬ, торкнеться тих, хто споживає набагато більше, ніж інші. Зокрема, мова йде про випадки, коли споживач або дуже багатий, чи має промислове виробництво, “прикриваючись” фізичною особою. Йдеться про надвеликих обсягах – понад 500 кВт або ще більше.

Джерело

Загрузка...