Жінка в 60 років вирішила пожити для себе, а її обізвали безс0вісн0ю

0

Моя знайома Олена, розповіла про те, що її мама на старості років вирішила кинути своє нудне життя, здала 3-кімнатну квартиру, а сама поїхала подорожувати.

Зараз в Абхазії живе, але скоро збирається в Туреччину, а потім в Болгарію.

Взагалі, знайомі багато розповідали їй про те, що на старість найкраще їхати на Північний Кіпр. Там життя спокійне і радісне. Та і грошей за квартиру цілком вистачає, аби покрити всі витрати.

Але зять цієї жінки не поділяв її думки:

— В такому віці вже не можна подорожувати. Нема чого їздити і родину нашу ганьбити.

А матір його підтримувала:

— В такому віці необхідно не про себе думати, а про дітей і онуків.

А дочка, моя знайома вся у сльозах, адже свекруха впевнена, що це все гени і вона на старість теж саме зробить. Кине чоловіка, господарство і подорожувати поїде.

— Петро кожного дня мені про це говорить. Йому кредит за машину треба платити, а матір замість того, щоб допомогти на моря поїхала.

Та і сама вона каже, що завжди думала про те, як мама буде допомагати їм з кредитом. А свекруха кожного дня нагадує їм про те, що вони живуть у неї, а рідна матір квартиру чужим людям здає.

Чогось Олена вважає, що всі мають співчувати їй у цій ситуації і так і є! Чому в нашій країні склалася така думка, що пенсіонери повинні закинути своє життя і повністю віддатися дітям і онукам? Чомусь усі думають, що в старшому віці людям не треба вже нічого, все одно скоро вмирати.

Але ж діти вже виросли. Вони мають вміти самостійно себе забезпечувати і опікати.

— Ми з Петром думали, що мама на старість поїде у село жити, а ми переїдемо у її квартиру, а вона ось як вчинила…

А я думаю, що жінка з такою шаленою енергією скоро знову заміж вийде. Я вже одну таку історію знаю. Вийшла жінка на пенсію, побавилася із внуком місяць-два, а потім рвонула у Стамбул і вийшла там заміж.Тоді всі намагалися її відмовити, навіть скандали влаштовували, а вона все одно поїхала. Зараз живе у великому будинку, ні в чому собі не відмовляє. А ось родичам так і не судилося побачити її розкішне життя, тому що самі ж стосунки зіпсували.

А як ви вважаєте, правильно жінка зробила, що поїхала відпочивати, чи ні?

Загрузка...
попередня статтяПокровська батьківська субота 2020! Традиції і суворі заборони
наступна статтяСтоличні мажори на елітному джипі Порш влаштували розборки з велосипедистом, але щось пішло не так … (ВІДЕО)