Зустріч 3еленського з Путіном. Що сьогодні відбувається в Парижі. Відео

0

Сьогодні увечері Зеленський і Путін поговорять тет-а-тет. 

“Щодо делегації. Знаю, що є питання щодо газу. У складі делегації є пан Оржель (Міністр енергетики Олексій Оржель, – ред.) і пан Вітренко (виконавчий директор НАК “Нафтогаз Україна” Юрій Вітренко). При потребі вони будуть приймати участь у обговоренні, – сказав Тимошенко.

Він додав, що радники будуть змінюватися на зустрічах, залежно від питань, які обговорюються.

“У нас доволі велика делегація. Члени делегації можуть змінюватися під час переговорів, залежно від питань, які будуть обговорюватися. Радники можуть приходити на зустріч “норманського” форматі і також допомагати президенту у вирішенні питань”, – сказав Тимошенко.

За його словами, у складі делегації у якості радників також будуть присутні голова СБУ Іван Баканов, очільник МВС Арсен Аваков і начальник Генштабу СЗУ Руслан Хомчак.

“Щоб ми були готові до будь-яких питань”, – пояснив Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні, 9 грудня, в Парижі відбудеться “нормандський” саміт на найвищому рівні – за участю президентів України, Франції, Росії, а також канцлера Німеччини. 

Зустріч президента України Володимира Зеленського з його російським колегою Володимиром Путіним запланована вже після переговорів в “нормандському” форматі. 

За даними ЗМІ, Росія сьогодні на “нормандському” саміті порушуватиме два питання – транзит газу до Європи та особливий статус Донбасу. 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я