Чи можна повторно використовувати волосся для нарощування

0

Повторне нарощування волосся у професійному середовищі майстрів називається корекцією та має на увазі зняття стрічок або капсул, з подальшою перекапсуляцією та нарощуванням. У більшості випадків для корекції використовується раніше нарощене волосся, якщо воно має відповідну довжину, колір і стан. Розберемо докладніше, яке волосся можна використовувати багаторазово. Якщо ж ви ще не знаєте, де купити натуральне волосся для нарощування, загляньте на сторінки каталогу інтернет-магазину Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g1518926-volosy-dlya-naraschivaniya.

Повторне нарощування натурального волосся

Багаторазовому нарощуванню підлягає виключно натуральне волосся. Найбільш довговічними вважаються слов’янські зрізи, які не проходять передпродажної підготовки, не фарбуються і не обробляються силіконом, а також залишають добрий догляд у процесі носіння. Відсутність хімічного і термічного пошкодження зберігає цілісність кутикули, як результат волосся виглядає здоровим, пружним і блискучим.

Південно-російське та європейське волосся має більш щільну текстуру і частіше темні відтінки, тому піддається освітленню, що неминуче позначається на його якості та довговічності. Для можливості багаторазового використання при корекції таке натуральне волосся має отримувати якісний догляд з глибоким живленням та зволоженням.

Якщо волосся для нарощування помітно втратило зовнішній вигляд, якість і здоровий блиск, допускається стрижка кінчиків та проведення процедури довготривалого вирівнювання. Однак пам’ятайте, що волосся після таких процедур можна використовувати лише раз.

Чому не можна повторно нарощувати штучне волосся

У питанні натурального волосся доволі зрозумілі фактори, що визначають їх якість і можливість повторного використання. А що ж відбувається із штучними зрізами. Перше, що варто відзначити – штучне волосся для нарощування не підходить для тривалого носіння. Навіть високої якості канекалон сплутується, утворюючи численні ковтуни.

Крім того, стан штучних пасм не можна поліпшити за допомогою догляду, оскільки волосяний «стрижень» гладкий, не має кутикули, яку можна було б заповнити.

Багаторазово можна використовувати тільки штучні пасма на шпильках, які обов’язково потрібно знімати на ніч і правильно зберігати.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я