Вигідний обмін валют у Рівному

0

Обмін грошей сьогодні є популярною операцією серед українців. Через складну економічну ситуацію, війну та інфляцію, більшість мешканців надають перевагу зберіганню заробітків в іноземній валюті, аби їх гроші не знецінилися. Для того аби не втратити при обміні, користувачі шукають найбільш вигідні місця для обміну. На допомогу приходить компанія КІТ Груп https://obmin.rivne.ua/, яка пропонує прозорі та вигідні умови, додаткові бонуси та широкий вибір іноземних валют. Філіали компанії представлені в більше 20-ти містах нашої країни, серед яких Київ, Дніпро, Кременчук, Ужгород, Харків, Хмельницький, Одеса, Вінниця, Черкаси, Кривий Ріг, Луцьк, Полтава, Херсон, Тернопіль, Чернівці, Миколаїв та багато інших.

Серед переваг компанії варто відзначити наявність власного сайту, на якому завжди представлена актуальна інформація зі світу фінансів. Серед представлених валют в обмінних пунктах можна купити чи продати англійські фунти, американські і канадські долари, польські злоті, швейцарські франки, чеські крони, євро та інші. На сайті можна прослідкувати динаміку зміни тої чи іншої валюти за останній тиждень чи місяць. Окрім цього, на порталі https://obmin.rivne.ua/pln-uah можна скористатися калькулятором обміну і порахувати, чи вигідний буде обмін. Серед інших переваг компанії:

  • Вигідні умови для обміну та широкий асортимент іноземних валют;
  • оперативний обмін та відсутність бюрократії при покупці чи продажу коштів;
  • послуги інкасаторів, а також функція резервування суми на певний проміжок часу з фіксованим курсом;
  • Наявність власного сайту з актуальною інформацією, а також можливість підписки на розсилку повідомлень про новини та зміну курсу валюти в Telegram чи на електронну скриньку;
  • Наявність великої кількості обмінників по всій території України.

У Рівному обмін валют від компанії знаходиться на вулиці Гетьмана Полуботка 8. Скористатися послугами в обміннику від КІТ Груп https://obmin.rivne.ua/gbp-uah можна щоденно без перерви та вихідних з 9 ранку і до 18 години вечора. Тут є все для швидкого обміну валют: техніка для підрахування та визначення справжності купюр. У відділення також можна принести застарілі або пошкоджені валюти та обміняти їх на нові. Компанія працює офіційно на ринку, та має всі необхідні для цього документи, що це підтверджують. На сайті КІТ Груп можна дізнатися контактні дані обмінників у різних містах України, номери телефонів та іншу актуальну інформацію.

Загрузка...