Глоба назвав найбільш везучі знаки Зодіаку в 2020 році – мрії збуваються, але не для всіх

0

Гороскоп 2020 допоможе дізнатися, для кого з знаків Зодіаку новий 2020 рік почнеться з неймовірної удачі. Відомий вітчизняний астролог Павло Глоба, чиї прогнози відрізняються точністю і правдивістю, назвав трьох представників зодіакального кола, мрії яких почнуть втілюватися в життя відразу ж після бою курантів. Як стало відомо, у наближенні 2020 року долю буде прихильною до своїх улюбленцям, якими стануть Тельці, Леви і Водолії.

Їх буде балувати удача, і навіть самі грандіозні задуми будуть виконуватися без будь-яких ускладнень, передає Діалог.UA.

Тельці

Астролог вважає, що на початку 2020 року Тельці будуть випромінювати неймовірну творчу енергію. Завдяки своїй активності представники знаку зможуть добитися успіхів в різних сферах, тому Павло Глоба рекомендує Тельцям вже зараз визначитися, в якому напрямку їм варто рухатися, тому що сил на все може не вистачити.

Леви

На початку 2020 року Леви зможуть відчути, що на шляху до успіху для них немає ніяких перешкод. Заповітні мрії та бажання почнуть здійснюватися. При цьому, на думку Павла Глоби, навіть самі божевільні проекти стануть успішними. Астролог радить проявити завзятість і наполегливість на шляху до життєвих змін.

Водолії

Представників цього знаку з початку 2020 роки чекають зміни в професійній сфері. Водолії зможуть змінити банальні речі місце роботи, а також зробити різкий ривок вгору по кар’єрних сходах. Павло Глоба впевнений, що прийдешні зміни торкнуться практично всіх Водоліїв, навіть тих, хто зневірився в очікуванні змін на краще.

Загрузка...
попередня статтяУкраїну накриє мороз до -12, сніг і штормовий вітер: озвучений “холодний” прогноз на вихідні
наступна статтяГаз, опалення і світло подорожчають: до чого готуватися українцям