Медичні підсумки: особливості та види

0

Військове спорядження сьогодні в Україні надзвичайно затребуване. У стані повномасштабної війни наші військові потребують найрізноманітнішого спорядження, починаючи від касок та бронежилетів, закінчуючи аптечками та медичними підсумками. Останні є надзвичайно потрібними та корисними, адже призначені для надання першої медичної допомоги пораненому. В таких сумках зберігається мінімальний набір медикаментів та медичного приладдя. На сайті воєнторг Мілітарист можна зустріти різноманітні моделі таких медичних підсумок високої якості. Не тільки функціональність, але й якість відіграє важливу роль у використанні виробу в екстремальних умовах.

Особливості і види

Медичні підсумки розробляються, в першу чергу, для військових та військових медиків для використання їх в польових умовах. Серед найбільш популярних моделей зустрічаються наступні:

  1. Горизонтальний варіант – його закріплюють на поясі, де в нього є дві частини: органайзер для ліків, приладдя та медичних інструментів та сама основа, в якій і фіксується органайзер. Витягається сумка легко одним рухом.
  2. Відривний варіант – підсумок, що кріпиться системою rip-off, що допомагає з легкістю отримати доступ до інструментів та медикаментів, адже фіксується на панелі липучкою. Швидкість і простота відриву вирішальна, коли потрібно працювати з пораненими.
  3. Під турнікет компактний варіант – застосовується лише для зберігання і транспортування кровоспинних інструментів – джгутів або турнікетів. Фіксується липучкою, може бути фіксованим або еластичним.

Особливості медичних підсумок заключаються у міцності матеріалу, з якого вони виготовляються. Він має обов’язково бути стійким до навколишнього середовища. Моделі сумок можуть бути різними, але кольорова гама однакова – така, яка необхідна військовим, а це multicam, black, MM14, ranger green, coyote. Важливим елементом також є надійність кріплення, адже таке спорядження буде використовуватись в екстремальних польових умовах і не повинно підвести медика чи військового.

Де придбати?

Магазин Militarist пропонує медичні підсумки високої якості різноманітних моделей та кольорів з наповненням та без. Товар представлений від відомих як українських, так і іноземних виробників, серед яких британські та німецькі компанії. Продукція перевірена роками, може використовуватись у зонах бойових дій, виготовлена із зносостійких матеріалів.

В каталозі магазину представлені не лише медичні підсумки, але й Airsoft, збройові аксесуари, тактичне спорядження, одяг, взуття, екіпірування та багато іншого. Ознайомитися більш детально з товаром можна на сайті магазину militarist.ua у розділі “каталог товарів”. В описах до продукції представлена вся важлива інформація, а у разі виникнення питань, можна зв’язатись з менеджером через соціальні мережі або прямо на сайті. Оглянути товари наживо можна в потових магазинах, що знаходяться у Дніпрі, Одесі, Києві та Харкові.

Загрузка...