Як вибрати ідеальну кавову машину для ресторану?

0

За останні кілька десятиліть кавова індустрія значно розвинулась, тому місцеві ресторани не можуть подавати стандартні чашки кави і змушені відрізнятися від своїх конкурентів. Ось посібник про те, як перетворити свій бізнес на генератор прибутку.

Перш за все, ви повинні визначитися з тим, що ви хочете запропонувати. Незалежно від того, чи йдеться про асортимент ароматизованих напоїв американо чи про каву на молочній основі, правильно підібрана кавова машина допоможе підсилити або, навпаки, зменшити справжній смак вашого напою.

Еспресо є основою всіх кавових напоїв, тому, щоб отримати якомога більше від його мелених зерен, ми знайшли дві цінні пропозиції: автоматична кавомашина та еспресо-машина. У автоматичних кавомашинах усі процеси автоматизовані, тоді як еспресо-машини є напівавтоматичними, тобто подрібнення, трамбування та дозування виконуються вручну.

restaurant_franke.jpeg

Які відмінності?

Технологія автоматичної кавомашини здатна задовольнити сотні споживачів на швидкій швидкості, однак еспресо-машина з ручним використанням все ще пропонує кращу якість. Вони прості у використанні, займають мало місця та потребують мінімальних навичок, щоб запропонувати вам чашку свіжомеленої кави.

Технологія еспресо має величезні жорна, яким потрібен простір і спеціальне навчання, щоб навчитися мистецтву кави. На цьому етапі рекомендуються здібності бариста, оскільки це пропонує справжнє шоу пінистих форм і форм.

Останнім фактором є ціна, яка впливає на ваші бажані інвестиції. Автоматична кавомашина зазвичай дорожча за традиційну технологію, але в довгостроковій перспективі вона окупається.

Також дане професійне обладнання здатне не тільки готувати ароматну та смачну каву рівня топових кав’ярень. Воно поєднує в собі можливість точного та гнучкого налаштування для самостійного приготування кави на дуже високому рівні, а також дозволяє контролювати свою роботу віддалено без прямого фізичного контакту.

Optima-Klassic пропонує купити автоматичну кавомашину Franke за найкращою ціною в Україні.

Будучи офіційним представником та ексклюзивним дистриб’ютором Франке в Україні, компанія може вам запропонувати найвигідніші умови співпраці. Висококваліфіковані менеджери компанії Optima Klassic із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть з вибором відповідного кавового апарату.

Загрузка...