Z на фасаді: Російське посольство в США освітили роботами українського художника

0

Ввечерi четвертого серпня у Вашингтонi вiдбулася проукраїнська художня акцiя. Малюнки вiдомого українського плакатиста Нiкiти Тiтова декiлька годин проєктувалися на будiвлю росiйського дипломатичного представництва. Перехожi могли побачити антивоєннi плакати й лiтери Z.

За словами художника, акцiя стала можлива завдяки його друзям, якi перенесли плакати на проєкцiю й направили на посольство країни-агресорки. Акцiя тривала близько двох годин.

«Сьогоднi я зрозумiв, що Боженька готував мене до того, що сталося цiєї ночi. У кожному днi, у кожнiй людинi, яку я зустрiв. У тому, що бачив i дiзнався живучи в Українi, у тому, що довелося пережити», — так прокоментував подiю Нiкiта Тiтов на своїй сторiнцi в Facebook.

 

Нiкiта Тiтов – український художник з Харкова. Нинi проживає в Iвано-Франкiвську. Став вiдомий завдяки плакатам на суспiльно-важливi теми. Виставки його робiт проходили в багатьох країнах Європи. На основi його малюнкiв були випущенi поштовi марки та пам’ятнi медалi.

Загрузка...
попередня статтяМама “Давíнчí” не вuтрuмала сkандaлу з Аліною і розподíлом квартuрu сuна та вuрішuла розкрuтu таємнuцю, що насправдí вíдбувається
наступна статтяСкільки можна вводuти в омaну наш народ?? Робити з нього інфантuльну масу, задоволену тим, що «вжескоробудеnеремога», весною будемо у Крuму, воюємо з чмooнямі і таке інше.