Молитви про допомогу у тяжкі хвилини, щастя та здійснення бажання, які мають особливу силу саме 10 грудня, в День ікони Божої Матері “Знамення”

0

Богородиця приходить на допомогу кожному, хто щирий у своїх проханнях. Тому молитви, що йдуть від самого серця, в день святкування ікони Божої Матері посприяють позбавленню від проблем, здійсненню бажань і набуття щастя в житті.

День святкування ікони «Знамення» 10 грудня

День вшанування образу Пресвятої Богородиці щорічно відзначається 10 грудня. Це православне свято, коли віруючі з усіх околиць вшановують і висловлюють особливу повагу створеним нею чудесам. Джерело

У цей день священнослужителі разом з парафіянами згадують про чудеса, створені богородичной іконою, а також читають подячні молитви, звернені до самої Богородиці.

У чому допомагає образ Богородиці «Знамення»

Велика Богородична ікона «Знамення» вважається покровителькою і заступницею всіх людей, які стpаждають від дyшевного бoлю і фізичних кaліцтв. Образ допомагає боротися з жаxливими хрoнічними хвopобами і дарує зцілення. Крім цього, перед ликом святої Діви Марії віруючі читають молитви про зміцнення сім’ї, про запобігання воєн і про захист від недоброзичливців.

В історії образу «Знамення» налічується безліч чудес. Ікона здавна допомагала людям, які підносили перед нею молитви Богородиці. Існує багато молитов, звернених до Богородиці, але в день святкування її ікони найсильнішими вважаються лише кілька.

Молитва перед чудотворною іконою в день її святкування

Дану молитву слід читати тим, хто хоче зміцнити віру, набратися рішучості перед важливою справою, захистити своє життя і життя близьких від чужого впливу. Текст молитви:

«Володарко Небес, добра покровителько і заступниця знедолених. Смиренно підношу молитву, благаючи про допомогу Твою в цей складний час: умоли Сина Твого і Господа нашого не залишити мене і моїх близьких в невірі і розпачі. Нехай зійде на нас благодать Твоя, і позбудемося ми напастей і труднощів, людської заздрості і хвороб, що послаблюють дух. Амінь».

Молитва Богородиці 10 грудня

Богородиця почує кожну молитву, звернену до неї в день святкування її ікони, незалежно від того, читається вона в церкві чи вдома. Головною умовою прочитання молитви є наявність образу «Знамення», який можна придбати в будь-якій церковній лавці. Текст молитви:

«Благословенна Богородице, схиляюся перед Твоєю іконою і віддаю данину пам’яті Тобі і створеним Тобою чудесам. Прости мене, грішну рабу Божу (грішного раба Божого) за гріхи мої. Молю Тебе, покровителько, не покинь нас, що повірили в Сина Твого. Допоможи впоратися з недугами, хворобами, випробуваннями, прояви милосердя і передай молитви наші Господу, до якого всією душею прагнемо. Амінь».

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я