“Сьогодні вранці”: В 0десі з-під завалів дістали ще два тіла. “Сильно обгоріли, важко опізнати”

0

Ще два тіла заruблих знайдено на місті пожежі в Одесі. Про це повідомляє прес-служба Головного управління національної поліції в Одеській області.

«СТАНОМ НА 7.15 9 ГРУДНЯ ЗНАЙДЕНО ЩЕ ДВА ТІЛА. ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ЇХ ВПІЗНАННЯ», – ГОВОРИТЬСЯ В ОФІЦІЙНОМУ ПОВІДОМЛЕННІ. ТАКИМ ЧИНОМ КІЛЬКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНИХ ЖЕРТВ В ПОЖЕЖІ ЗРОСЛО ДО 12 ОСІБ, ОДИН З НИХ – ПРАЦІВНИК ДСНС СЕРГІЙ ШАТОХІН, ЯКИЙ ПОМЕР В ЛІКАРНІ ПІСЛЯ ОТРИМАНИХ ТРАВМ НЕ ПРИХОДЯЧИ ДО ТЯМИ.

Серед встановлених загиблих також студентка Ксенія Бабенко, яка померла після прибуття в лікарню в день пожежі, викладачки Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Ганна Бортюк та Марина Коваль, а також студент Кирило Трофимчук. Особи інших загиблих встановлюються. Чотири людини залишаються зниклими без вісти.

8 грудня через пожежу в коледжі звільнили директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олександра Лончака, а також відсторонили для подальшого звільнення керівника ГУ ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака і його заступника Михайла Вовка. З 10 грудня в Одесі буде працювати урядова комісія для встановлення всіх відповідальних за трагедію. Поліція заявила про двох підозрюваних, їх імена поки не називаються.

Пожежа в Одеському коледжі економіки почалася вранці 4 грудня.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я