Це не пройде! У Зеленського жорстко відповіли Путіну. Сьогодні все вирішилося

0

У команді президента України Володимира Зеленського вважають, що Мінські угоди потребують уточнення, оскільки вони були укладені п’ять років тому.

Про це в інтерв’ю виданню Die Welt розповів помічник президента України Андрій Єрмак.

“НОВЕ КЕРІВНИЦТВО УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ НЕ ТІЛЬКИ СЛОВАМИ, АЛЕ Й ДІЯМИ ДОВЕЛО, ЩО ВИКОНУЄ ВСІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ У РАМКАХ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ, А САМЕ ВІДВЕДЕННЯ ВІЙСЬК НА ДОМОВЛЕНИХ ПУНКТАХ ПО ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ. ВІД ІНШОЇ СТОРОНИ МИ ОЧІКУЄМО ТАКОЇ Ж ГОТОВНОСТІ. ПРИ ЦЬОМУ Є ЗРОЗУМІЛИМ, ЩО МІНСЬКІ ДОМОВЛЕНОСТІ БУЛИ ПРИЙНЯТІ 5 РОКІВ ТОМУ І ВОНИ ВЖЕ ПОТРЕБУЮТЬ УТОЧНЕНЬ”, – ЗАЯВИВ ЄРМАК.

Він зазначив, що у перемовинах команда президента переслідує чітку ціль – відновити суверенітет та цілісність української території, та сподівається, що Німеччина та Франція у цьому підтримають Україну як і раніше.

Говорячи про формулу Штайнмаєра, Єрмак сказав, що вона повинна стати частиною українського законодавства. За його словами, формула регулює лише умови зміни особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей з тимчасового на постійний.

Що стосується проведення місцевих виборів, то найголовніше – це те, що вони мають проводитись за законами України, які передбачають що вибори не можуть відбуватись за наявності на території України будь-яких іноземних військових частин, угруповань, техніки”, – додав Єрмак.

Окрім цього варто додати, що Єрмак також пояснив, навіщо зустрічався з Джуліані.

Помічник Президента України Єрмак контактував з особистим адвокатом Трампа, оскільки хотів переконати його, що в команді Зеленського немає ворогів США.

“Я МАВ ІЗ ДЖУЛІАНІ ВСЬОГО ЛИШЕ ОДНУ ТЕЛЕФОННУ РОЗМОВУ Й ОДИН РАЗ ІЗ НИМ ЗУСТРІВСЯ. ТОМУ ЩО ПЕРЕД ДРУГИМ ТУРОМ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ Я ПОЧУВ, ЯК ВІН ГОВОРИВ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ, ЩО УКРАЇНА – ЦІЛКОМ КОРУМПОВАНА КРАЇНА, А В КОМАНДІ ЗЕЛЕНСЬКОГО Є ТІ, ХТО ПРОТИ США. Я БУВ ЦИМ ШОКОВАНИЙ”, – РОЗПОВІВ ЄРМАК.

Він пояснив, що у зв’язку з цим запропонував спецуповноваженому США з питань України Курту Волкеру та іншим американським політикам особисто переговорити з Джуліані, аби пояснити, “наскільки той помиляється”.

За словами Єрмака, під час спілкування він довів Джуліані, що Зеленський і команда йдуть на вибори саме для того, аби побороти корупцію. І в нього склалося враження, що йому вдалося переконати адвоката Трампа.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я