Офісні дивани: основні типи

0

М’які меблі активно проникли з житлових у офісні приміщення. Деякі з них трохи трансформувались і стали вже невід’ємною частиною офісу. Наприклад, зону очікування важко уявити без дивана. Адже він буде корисним як для гостей, так і для працівників фірми. На відміну від домашніх диванів, офісні дещо відрізняються конструкцією, лаконічністю форм та більш стриманим дизайном. При виборі офісного дивана варто враховувати стиль та дизайн приміщення. Меблева фабрика БНБ bnbmebli.com.ua пропонує клієнтам широкий вибір м’яких меблів, серед яких є і дивани. На що звертати увагу при покупці, та які бувають моделі офісних диванів?

Що враховувати при виборі?

Офісний диван – це місце, де відбуваються важливі наради та розмови, а також комфортна зона для очікування клієнтам. Аби цей вид меблів прослужив максимально довго та надійно, варто звертати увагу на такі моменти:

  • Диван має гармонічно вписуватись до інших предметів інтер’єру;
  • вражати своєю елегантністю;
  • підкреслювати статус компанії;
  • мати презентабельний вигляд;
  • витримувати постійні навантаження;
  • бути комфортним для сидіння.

На відміну від домашніх диванів, офісні варіанти мають мати змогу витримувати великий потік людей, тому оббивка повинна витримувати активну експлуатацію та регулярну чистку. Для каркаса краще відмовитись від дизайнерських кріплень і віддати перевагу простій, але надійній моделі з міцного матеріалу, що здатен витримувати високе навантаження. Важливу роль відіграє і наповнення дивана і його щільність, яка повинна бути високою, щоби гості не потопали в ній.

Популярні варіанти

Ззовні по вигляду, а також по функціоналу, дивани для офісу бувають таких форм зазвичай:

  1. Прямі – класичні універсальні варіанти, що ставляться, як правило, під стіною. Вони бувають різноманітних розмірів. Часто його доповнюють журнальним столиком.
  2. П-подібні – варіант для просторого приміщення, коли є два вільні кути в кімнаті. Для невеликих офісів не підійде, адже з’їсть і так невеликий простір.
  3. Кутові – більш місткий варіант від прямого дивана, який здатен звільнити центр кімнати. Часто можуть використовуватися для розмежування простору.
  4. Модульні дивани-конструктори, що складаються з окремих блоків і складаються в один виріб різноманітної форми.

Де придбати?

Фабрика БНБ пропонує клієнтам широкий вибір диванів на різний смак та бюджет. Продукція відрізняється високою якістю, що відповідає європейським стандартам. Сайт фірми пропонує каталог, в якому представлені: диван єврокнижка BNB ROLF, BNB Simon, Solo PLUS, BNB Almo, BNB Marcus, Joker та інші.

В асортименті варіанти стильних дизайнів, різноманіття моделей, міцні та практичні конструкції, використання надійних механізмів та фурнітури, а також стійкість оббивки до зношування. Доставка можлива на території всієї України популярними поштовими сервісами.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я