Складаний ніж для міста яким він має бути

0

Складаний ніж для міста яким він має бути

Ножі існують різних класів для виконання різноманітних завдань. Міський ніж на кожен день повинен мати певні параметри для того, щоб бути зручним і ефективним у використанні. Складаний ніж у міських умовах може стати в нагоді практично кожній людині, і якщо ви вирішили купити собі гострий складаний ніж, який плануєте носити з собою щодня слід керуватися деякими порадами, про них докладніше нижче.

Розміри складаного ножа

Розмір ножа безпосередньо впливає на його ефективність, але в той же час і на зручність транспортування та носіння. Якщо людина досвідчений користувач ножами він знає виходячи з досвіду точно, що йому потрібно. Але якщо людина не має досвіду, і купує складаний ніж перший раз і до цього користувався тільки кухонними ножами, слід звернути увагу на габарити майбутнього складного ножа.

Не варто кидатися в крайнощі і вибирати надто мініатюрні ножі та надто великі. У разі поняття золотої середини як ніколи доречно. Всупереч поширеній думці що чим довше клинок тим краще, можна сказати що для виконання більшості робочих завдань вистачить довжина клинка в діапазоні 7-10 см. Це цілком оптимальна довжина леза складаного ножа, якої вистачить практично для будь-яких робіт.

Сталь на клинку

Одними з найпоширеніших сталей на складних ножах є сталі середнього рівня. Вони мають оптимальні властивості по твердості, утриманню заточування, стійкості до корозії і звичайно ж вартість. Для прикладу можна навести ножі зі сталями 9Cr18MoV, D2 ці сталі перевірені часом і добре зарекомендували себе за довгі роки. Вони здатні добре тримати заточування і добре опираються іржавінню. І вартість ножів із такими сталями цілком помірна.

Де купити складаний ніж

Базові рекомендації наведені вище можуть допомогти у виборі складаного ножа для зручного та ефективного використання. В іншому можна звертати увагу на дизайн ножа та особисті переваги у формі леза та кольорах. Для прикладу за цим посиланням можна купити ножі: https://armsarea.com/ які підходять під рекомендації цієї статті. Ножовий бренд Arms Area, який представлений за цим посиланням, ретельно тестує ножі і ви можете переглянути детальні тести ножів перед покупкою.

 

Загрузка...