Ця ніч буде особливою, саме сьогодні буде пік зорепаду Квадрантіди: загадуємо бажання в ніч з 3 на 4 січня

0

Традиція загадувати бажання на падаючу зірку існує з давніх часів. Сучасні астрологи вважають, що цей звичай виправданий: зорепади дають нашим бажанням особливий енергетичний імпульс, який сприяє реалізації мрії.

З огляду на те, що Квадрантіди – це перший зорепад в 2020 році, який до того ж випадає на період новорічних свят, його енергетика буде особливо потужною. Про те, як саме зорепад вплине на нас і як посприяти виконанню своєї мрії, читайте далі. Джерело

Як загадати бажання в ніч з 3 на 4 січня

Перед тим, як загадати бажання, необхідно правильно налаштуватися. Протягом дня намагайтеся якомога частіше думати про свою мрію, візуалізувати її. Корисно буде записати бажання на папері, щоб конкретизувати свої думки. Можна знайти фотографії того, що ви хочете отримати, або абстрактні зображення, які у вас асоціюються з тим, до чого ви прагнете. Все це допоможе активувати творче мислення, і ваша мрія отримає більше шансів на реалізацію.

Зрозуміло, загадувати бажання найкраще на падаючу зірку. Для цього необхідно вибрати відповідне для спостереження за нічним небом місце і встигнути вимовити заповітні слова в ту коротку мить, коли на небі промайне яскравий спалах. Однак це пов’язано з певними складнощами: міська ілюмінація часто не дозволяє побачити зірки, і далеко не у всіх є можливість відправитися за місто, щоб помилуватися на зорепад, та й погода може підвести.

Астрологи заспокоюють: сила зорепаду буде ефективною незалежно від того, видно його чи ні. Тому загадати бажання в ніч з 3 на 4 січня можна навіть в домашніх умовах. В який момент це краще зробити? Можна скористатися золотою хвилиною доби: в цей час сам Всесвіт сприяє здійсненню бажань, а якщо воно буде загадане ще і в пік Квадрантіди, то мрія отримає особливий імпульс.

Не забувайте про те, що бажання не повинно зачіпати інших людей і тим більше нести комусь шкоду. Хороші бажання Всесвіт обов’язково почує, а ось недобрі помисли можуть обернутися проти того, хто побажав іншим зла.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я