Його цьkували і не любили в школі через вагу, хлопець не витримав і на зло всім зробив неmожливе

0

Остіна Шіффлета з дитинства дражнили за повноту. У школі над хлопцем постійно знущалися і цькували його. Це спровокувало синдром «заїдання» стресу, його вага стала ще більшою. 

Комплекси і постійна образа, нервозність і втома стали початком затяжної депресії. Остін почав прогулювати школу, весь час він проводив у підвалі свого будинку, граючи в ігри.
А потім…


Хлопець думав, що важить приблизно 110-115 кілограмів, а коли вирішив перевірити свою вагу, то був шокований. Відмітка досягла 174 кг!

Хлопець зважився на зміни. Його бабуся нещодавно схудла завдяки знаменитій дієті Аткінса, Олівер почав слідувати її порадам.

За 3 місяці на системі харчування Аткінса він втратив 35 кг. Наступним кроком став спортзал.


Щоб не зустріти на тренуваннях своїх мучителів, хлопець почав ходити на нічні заняття. Через деякий час він перетворився в такого красеня!


Тепер у Остіна ціла юрба шанувальниць! Хлопець знайшов упевненість в собі. Він навіть наважився стати моделлю. Його знімки з’явилися на сторінках модних журналів!

Остін дуже вдячний своїй улюбленій бабусі, завдяки їй він став таким успішним і спортивним.


 За словами хлопця, людям які худнуть, потрібно наважитися на перший крок до нового життя і не кидати почате, не дивлячись на труднощі. 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я