ТУРНІКЕТИ ДЛЯ ВХОДУ ТА ВИХОДУ

0

Практично всі ці вироби служать як турнікети для входу та виходу – це їхня ключова задача. Але турнікетна система може працювати просто як вхід-вихід турнікет, або виконувати більш складне завдання: регулювати по-кількості та по-санкціонованості доступ людей в приміщення. Компанія TiSO в своєму асортименті має широкий вибір пропускних засобів, тому компонування різних турнікетних виробів, насичення їх необхідними електронними пристроями, або організація спрощеного та надійного контролю за доступом – все це є цілком можливим і нескладним. А те, що є оптимально потрібним саме для конкретного споживача, з’ясовується при складанні обсягу замовлення представником від покупця і спеціалістом компанії TiSO. Єдиною умовою для представника покупця є його чітке знання цілей установки турнікету і наявних умов у приміщеннях, можливі людські потоки в тих місцях. Такий підхід визначення придбання забезпечує економію витрат як коштів, так і часу, а також робить ефективність від застосування турнікетної системи максимальною.

Турникет для входа выхода TiSOОкрім завдання контролювати вхід-вихід, даний виріб може забезпечувати (в разі потреби) безперешкодний та швидкий вихід з приміщення – це так звана програма «антипаніка». Для таких спеціальних випадків, як-то евакуація, чи швидкий допуск потоків людей, які не потребують ідентифікації (наприклад, вхід до торгової зали для покупців), або при необхідності заносити всередину габаритні вантажі використовується турнікет-прапорець, або хвіртка-прапорець – він безперешкодно впускає, якщо зафіксований в режимі пропуску, і не випускає (у звичайному режимі) тих, хто вирішив оминути касове обслуговування в магазині. Ці ж хвіртки слугують для пропуску людей з обмеженими можливостями, для провезення дитячих візків тощо. Часто їх встановлюють поряд із турнікетами-триподами, через які проходять інші громадяни. В окремих випадках з метою організації безперешкодного входу-виходу встановлюються двері аварійного виходу, які більш високо перекривають прохід. Задля зручності у пересуванні такими пропускними системами вони можуть бути виготовлені без порогу. Асортимент моделей передбачає також вироби з нестандартними розмірами і аварійні двері з двома створками.

Купити в Україні турнікетні вироби дуже легко, як пройти скрізь систему «входу-виходу». Компанія TiSO пропонує вам сформулювати ваше замовлення на основі технічних норм та стандартів та з погляду прогнозованих потоків людей і вантажів, а також, обговорити ваші побажання зі спеціалістом компанії TiSO (це допоможе уникнути деяких зайвих зусиль) і ви знатимете строки виконання вашого замовлення, умови постачання і, безперечно, його вартість.

Загрузка...