Є проблеми з грошима? Прочитайте цю молитву Миколі Чудотворцю

0

Коли настають важкі часи, людина найчастіше звертається до Бога, передає Ukr.Media. Є багато молитов, які допомагають вирішити різні проблеми. Серед них молитва Миколі Чудотворцю займає ключове місце.

Коли настають важкі часи, людина найчастіше звертається до Бога. Є багато молитов, які допомагають вирішити різні проблеми. Серед них молитва Миколі Чудотворцю займає ключове місце. Цей святий славився великодушністю, міг послати благодать стражденним і всім, хто опинився в складній ситуації. Зараз він теж допомагає тим, кому необхідна матеріальна допомога, просто варто зберігати віру в серці.

Отче наш

Отче наш, іже єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, яко на небеси і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь; і прости нам борги наша, яко же і ми залишаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Яко Твоє єсть Царство, і сила, і слава навіки. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю

Про всехвальний, великий чудотворець, святителю Христовий, отче Миколає! Молимо тя, буди надіє всіх християн, вірних захистити, спраглих кормитель, плачуть радість, болящих лікар, по морю плавають управитель, убогих і знедолених письменник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і так сподобимся видети славу вибраних Божих на небеси і з ними невпинно воспевати єдиного в Трійці поколоняемого Бога на віки віків. Амінь.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я