“Вважаю це помилкою”! Клімкін зробив скандальну заяву про Порошенка!

0

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що п’ятий президент України Петро Порошенко, “міг спробувати стати певним авторитетом”, а не йти у Верховну Раду нардепом.

Те, що п’ятий президент України Петро Порошенко став нардепом від “Європейської солідарності”, було помилкою. Таку думку висловив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Журналістка запитала екс-міністра, чи не шкода йому Порошенко, “коли його відверто тролять в сесійній залі Верховної Ради”.

“Я вважаю, що він міг вибрати для себе інший варіант. Для чого він пішов у Раду, навіщо було ставати народним депутатом? Я вважаю це помилкою. Це було його рішення, він не обговорював це зі мною … Для чого було йти в цю Раду , для чого було ставати нардепом? ” – сказав Клімкін.

На коментар про те, що, можливо, Порошенко потрібен був депутатський імунітет, так як він фігурує в 13 виробництвах Державного бюро розслідувань, Клімкін відповів: “Недоторканність все одно знімуть, і дуже скоро”.

Екс-міністр заявив, що Порошенко, “принаймні, міг спробувати стати певним авторитетом”.

“Це було б дуже складно, але для певної частини суспільства могло спрацювати. А просто депутатом … Ну для чого?” – продовжив він.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я