Чоловік вирішив піти на рибалку, але його вилов вразив навіть вчених

0

Житель Індії пішов на риболовлю і дістав з води вилов, який здивував його і налякав одночасно. На гачок потрапила акула, але не проста, а двоголова. Втім, більше дивують розміри хижака, а чоловікові час замислитися про покупку лотерейного квитка, адже упіймати такий екземпляр — справжня удача, впевнені фахівці.

Чоловік, якого звуть Нітін Патіл, 12 жовтня вирушив на узбережжя Індійського океану на риболовлю.

Закинувши вудку у воду, Нітін почав чекати на клювання, паралельно ведучи бесіду з приятелями.

Незабаром бесіду перервала здобич, що потрапила на гачок. Індієць жваво потягнув вудилище, щоб дістати вилов з води, а потім не повірив своїм очам.

На кінці волосіння бовталася маленька акула з двома головами. Прийшовши до тями, Нітін обережно зняв її з гачка і дістав смартфон, щоб зробити кілька фотографій мутанта з океану.

За словами Патіла, за усю свою кар’єру рибалки він ніколи не бачив подібного. Однак він не став робити з вилову вечерю, а випустив рибину назад у рідну стихію.

“Ми не їмо таку дрібну рибу, особливо акул”

Біологи, подивившись на фото Нітіна, дійшли висновку, що це гостроноса акула. Дорослі особини даного виду виростають до 1,5 м завдовжки, але не становлять небезпеки для людини. Ареал їх проживання знаходиться біля узбережжя Південної Америки, тому незрозуміло, що риба робила у Індії, та ще й з двома головами.

Доктор Ахілеш, фахівець з Центрального науково-дослідного інституту морського рибальства, зазначив, що подібні мутації у риб зустрічаються вкрай рідко. Тож Патіл, можна сказати, витягнув щасливий квиток.

“Наші записи показують, що двоголові акули дуже рідко зустрічаються на індійському узбережжі”.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я