Доктор Комаровський поділився своїм алкогольним лайфхаком! Варто прислухатися!

0

Відомий український педіатр і телеведучий Євген Комаровський розповів про Новий рік в Чорнобилі і поділився з українцями алкогольним Лайфхак.

Про це він розповів в новорічному випуску авторської програми на Youtube з характерним йому гумором подав корисну інформацію українцям.

Комаровський відзначив, що в Прип’яті вперше після Чорнобильської катастрофи поставили ялинку. І висловив упевненість, що якбті не зняли однойменний серіал про Чорнобиль, то ще б ніхто її 100 років не ставив.

“Вітамін С не має жоного відношення до імунної системи. І навіть якщо їх їсти кілограмами, то це не зменшить ризик захворіти вірусними інфекціями, а лише посприяє утворенню каменів в нирках”, – сказав лікар.

За словами лікаря, не варто купувати навколомедичних товари, адже якщо БАДом щось лікують, то це – шарлатанство.

Від лікаря люди в основному хочуть знати інформацію, що краще вживати – вино, горілку, шампанське або поіво, в якій послідовності, підвищувати градус або знижувати.

“Насправді однозначної відповіді на ці питання немає. Все залежить від того, наскільки ви тренуєте свій фермент до алкоголю. І взагалі, вам генетика дозволила мати цей фермент або не мати”, – сказав Комаровський.

І зробив висновок, що краще слід звернути увагу на якість алкоголю, попередивши від споживання фальсифікованого.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я