Колаген: користь для організму

0

Одним із найбільш поширених і неповторних за своїми властивостями білків є колаген, що є важливим елементом для м’язів, шкіри, зубів, тканин організму. Саме тому колагенові коктейлі стають все більш популярними серед жінок, що слідкують за станом своєї шкіри, а також чоловіків, що активно займаються спортом. Білки складають приблизно 20% маси тіла людини. Їх основним завданням є забезпечення росту та побудова розвитку організму. Окрім того, вони активно беруть участь у виробництві антитіл для міцності та активності імунної системи. Одним з них є і колаген. В чому полягають його інші корисні властивості для організму людини?

Коли необхідно вживати колаген?

Кому необхідно вживати колаген

Наш організм здатен самостійно вироблять колаген, але з віком щорічно його виробництво в організмі зменшується, а після 25 починає руйнуватися швидше, а ніж вироблятися. Це призводить до появи зморшок, зменшення еластичності шкіри, втрачається попередня рухливість суглобів і зменшується м’язева маса.

До складу колагену входять амінокислоти, серед яких гідроксипролін, гліцин, пролін, що сприяють виробленню нового білка. Особливо варто приймати колаген, якщо ти:

 • Часто стресуєш та нервуєшся;
 • маєш гормональний збій;
 • вживаєш багато цукру;
 • часто вживаєш алкоголь та сигарети;
 • маєш погіршене засвоєння їжі.

Вищеперелічені фактори прискорюють втрату колагену в організмі.

Ознаки нестачі колагену в організмі

Для активного продукування білка, необхідні такі елементи як мідь, цинк, A, D, E, кремній, сірка, селен, пірідоксин. Про нестачу в організмі колагену говорять такі ознаки:

 • Погіршення зору:
 • поява зморшок;
 • крихкість суглобів та кісток;
 • втрата еластичності та пружності шкіри;
 • розвиток карієсу;
 • погіршення росту і стану нігтів;
 • відчуття м’язової слабкості.

Вищеперелічені моменти з’являються при хронічній нестачі колагену в організмі людини, а також у силу вікових змін. Після 25 років синтез колагенового компонента в організмі зупиняється і запускається процес старіння.

Де придбати?

Дозування колагену для відчутного ефекту – 5 г в день. Можна приймати 10 г, в залежності від нестачі організму в день. Рекомендується приймати колаген курсом в 3 місяці, після чого зробити перерву на наступні три місяці і повторити прийом.

Інтернет-магазин Джині пропонує колаген тваринного походження, рослинного та морського. На сайті djini.com.ua можна придбати сертифіковану продукцію американських та японських виробників. На порталі можна прочитати реальні відгуки покупців і замовити швидку доставку кур’єром по Києву та Україні.

Менеджери магазину допоможуть вибрати необхідний тип колагену, а також визначитись з дозуванням та виробником. Працівники дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять клієнтів.

Загрузка...
попередня статтяСmрaшнувато! Лíтaк рaзoм íз всíєю сíмєю Лyкaшeнкa таємно вилетíв із Бíлорусí – ЗМІ
наступна статтяЦíй новuнí буде радuй кожен українець! Вже є níдтвeрдження, що лíтак nутíна раnтово знuк íз раgарíв. Bíдомо що саме могло статuся із бopтом…