Названі три страви, які не можна їсти два дні підряд!

0

Як заявляють дієтологи, в розігрітій їжі немає нічого страшного, хоча традиція готувати їжу на кілька днів вперед існує не у всіх країнах. Важливо, як вважають експерти, правильно зберігати приготовану їжу. Однак з цього правила є кілька винятків, інформує Ukr.Media.

Так, небажано на другий день вживати в їжу овочевий салат. Вчені вважають, що нарізані й очищені овочі можна зберігати при температурі не вище 4°С і не більш 12 годин. В цьому випадку не врятує навіть холодильник. Єдиний вихід — готувати овочі саме на один прийом їжі, а якщо салат залишиться — заморожувати його.

Однак, як стверджують експерти, у всіх овочах містяться нітрати з ґрунту, в якому вони росли. А при довгому зберіганні в овочах утворюються нітрити, які, потрапляючи в організм, викликають кисневе голодування, провокують проблеми зі шлунково-кишковим трактом і підвищують ризик виникнення раку. Овочі після довгого зберігання швидко в’януть, втрачають привабливість і смак.

Завжди повинен бути свіжоприготованим і рис. За даними Агентства з харчових стандартів Великобританії в сирому продукті є величезна кількість спорів небезпечних бактерій. При варінні більшість гине, але не всі. Так, бактерії виду Bacillus cereus потрапляють в рис з ґрунту і в недоїденому рисі оживають і активно розвиваються.

Підсумком може стати харчове отруєння з блювотою, поносом, болем у животі. Це швидко відбувається при кімнатній температурі. Так що, радять фахівці, до рису потрібно застосовувати ті ж правила, що і для салатів.

Третє блюдо, не терпить зберігання — салати з майонезом. Вчені кажуть, що їх не можна зберігати довше доби навіть при температурі від 2 до 4°С. тобто в холодильник їх ховати безглуздо. Тим більше, довго зберігати при кімнатній температурі.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я