У ці хвилини! Зеленський визнав, цього не уникнути – будемо там!

0

Президент Володимир Зеленський підтвердив, що стратегічним курсом України є набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО.

Про це Зеленський сказав під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Безпека країни”.

“Стратегічним курсом держави є набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Також ми повинні забезпечити зміцнення особливого партнерства з НАТО та набуття повноправного членства в Організації північноатлантичного договору”, – сказав президент.

Зеленський додав, що для цього передбачається досягти у максимально стислі строки достатньої взаємосумісності ЗСУ та інших складових сектору безпеки й оборони з відповідними структурами держав Альянсу і отримати запрошення до ПДЧ в НАТО.

Подібне переконання висловив і міністр закордонних справ Дмирто Кулеба. Глава МЗС зазначив, що вони шукають формати, щоб долучити Україну та Грузію до зустрічі у Брюсселі 14 червня. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

“Членство України у НАТО є історично неминучим. Саміт НАТО в червні є мінісаміт, лише союзники. Ми шукаємо формати, щоб долучити до нього Україну та Грузію. Говорити про те, що саміт відбудеться без України – зарано”, – сказав міністр.

Варто зауважити, що у Північноатлантичному Альянсі поінформують про можливий формат і порядок денний свого майбутнього саміту, коли для цього прийде час.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я