Уже в Раді! Зеленський зважився – готує законопроєкт! Такого повороту ніхто не чекав – діяти жорстко!

0

Президент України Володимир Зеленський вніс невідкладний законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу, які передбачають введення кримінальної відповідальності за контрабанду.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради. Зокрема, він запропонував доповнити статті Кримінального та Кримінального процесуального кодексів.

Проєкт закону 5420 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів” зареєстровано в парламенті у п’ятницю, 23 квітня, однак його тексту на сайті Ради наразі немає.

Нагадаємо, раніше Зеленський ввів санкції проти головних топконтрабандистів України. Всього у списку – десять осіб зі Львова, Закарпатської області, Одеси, Чернівців, Чернівецької області.

За матеріалами Служби безпеки України буде вжито низку заходів щодо припинення діяльності контрабандних угруповань, до яких входять як юридичні, так і фізичні особи.

Також президент припинив громадянство України Вадима Альперіна, Араїка Амірханяна й Олександра Ерімічука, проти яких раніше було введено санкції РНБО в зв’язку з їхньою контрабандною діяльністю.

Про це повідомляє УНН, у розпорядженні якого опинилася копія указу глави держави.

У документі йдеться, що Альперін, Амірханян і Ерімічук позбавлені громадянства на підставі пункту 26 статті 106 Конституції України (регламентує повноваження президента) і статей 17 і 19 закону “Про громадянство України” (регламентують припинення і втрату громадянства).

“Наступним кроком повинна стати депортація трьох уже колишніх громадян України”, – пише агентство.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я