Як повернутися в робочий ритм після новорічних свят! Декілька порад!

0

Після загальних радості і веселощів на роботу зовсім не хочеться. “Треба”, – кажеш собі ти та приходиш в офіс. Далі робота якось не ладиться, тому що ти не можеш налаштуватися на неї, і руки відмовляються щось робити, а мозок протестує разом з ними.

Ви такий не один (нас 45 мільйонів). Насправді, багато хто переживає ті ж почуття і емоції, приходячи після свят на роботу. Все ж з цим можна боротися і полегшити ваші страждання.

 1. Мозок, працюй!
  Необов’язково починати робити новий проект або розробляти нову модель, досить просто дати мозку розумове навантаження: вирішуйте загадки або прочитайте розповідь.
 2. Зв’язок зі світом
  Іноді дуже хочеться відключити телефон, не перевіряти пошту, ізолюватися від людей, так би мовити. Це заманливо і, може, навіть корисно. Правда, є і мінус: якщо ти довго не знала, що відбувається на роботі, можеш отримати сюрприз у вигляді несподіваного або надмірного навантаження. Досить просто іноді переглядати повідомлення і відповісти на найважливіші з них.
 3. Не навантажуйте себе роботою відразу
  Організму потрібно час переключитися з одного на інше. Почни ні з найважчих і найважливіших речей: растасуй документи, перевір список справ, склади план або збери колег, щоб поділитися своїми ідеями на наступний рік.
 4. Подбай про здоров’я
  Після відпочинку працювати важче, ніж зазвичай – це факт. Тобі слід підтримати свій організм. Почни правильно харчуватися, більше відпочивати і навіть займатися спортом.
 5. Поговори з колегами
  Вам з співробітниками є про що поговорити після новорічних канікул. Розкажіть про те, як ви провели свято, що було цікавого, запитаєте про їх відпочинок. Також згадайте про хороших моментах минулого року, подумайте над тим, як зробити новий рік краще і яскравіше.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я