Магнітні бурі у січні! Коли чекати найпотужніших спалахів!

0

Найсильніші сплески сонячної активності і серйозні магнітні бурі очікуються в першій половині січня, а саме 1, 2, 6 і 10 числа. Це будуть самі енергетично сильні дні, в які особливо загостриться самопочуття і настрій людей.

Магнітні бурі у січні 2020 року не сильно екстремальними, проте їх вплив не обійде метеозалежних людей. У ці дні можуть бути сильні головні болі, скачки тиску, слабкість, сонливість або безсоння. Тому фахівці рекомендують особливо ретельно стежити за своїм здоров’ям, щоб обійти стороною негативний вплив природи, передає today.ua.

Магнітні бурі можуть тривати від кількох годин до кількох діб. Для здоров’я такі явища не особливо корисні, особливо для тих, хто страждає серцево-судинними та психічними захворюваннями. У них може різко підніматися тиск і бути присутнім відчуття нудоти.

Навіть здорова людина в період магнітних бур може відчувати перепади настрою, апатію, депресивний стан, головний біль та інші неприємні симптоми. Щоб полегшити свій стан в такі дні краще не пити каву, чай, алкоголь, не вживати копчену і гостру їжу. Під час новорічних свят це може бути не так просто, проте подбайте про своє здоров’я.

Допоможуть уникнути шкідливого впливу на здоров’я прогулянки на свіжому повітрі і повноцінний сон. При підвищеній сонливості в період магнітних бур дозвольте собі ще денний сон.

Обходьте стороною стреси. Краще зосередиться на приємні речі і намагатися не зациклюватися на негативних емоціях.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я