Який найважчий день тижня! Його терпіти не можуть більшість людей!

0

Ми вже виснажені усіма принадами понеділка, а до вихідних ще як до Місяця… Якщо вони взагалі будуть, тому що день тягнеться так довго, що здається нескінченним. І це все про вівторок. Так чому ж він тиждень за тижнем псує нам життя?

Рут Огден, психолог з Ліверпульського університету Джона Мура, пояснила, що причина криється у ставленні до понеділка. Річ у тім, що в понеділок ми повертаємося на роботу після вихідних, розбираємо стос листів і закінчуємо роботу, залишену в п’ятницю ввечері «на потім». І коли понеділок підходить до кінця, ми відчуваємо, що нам потрібен вихідний. Але про який вихідний може йти мова, якщо завтра… лише вівторок?

До речі, згідно з дослідженнями, найбільш нещасним і неприємним для офісних співробітників часом вівторка є 11:45. Швидше за все, з-за того, що саме до 11:45 весь чай випитий, плітки переказані й залишилося тільки почати працювати, інформує Ukr.Media.

За словами Огден, один з головних факторів у сприйнятті часу — це наші емоції. В понеділок ми розкачуємося, ми напружені й зайняті, а у вівторок до втоми від понеділка додається зневіра з деякою часткою відчаю від нескінченності майбутніх робочих буднів.

Щоб впоратися з вівторковим стресом, спробуйте починати зі складних завдань, що вимагають особливих зусиль і великої концентрації уваги. Адже виконання важких справ дає величезне полегшення. Чим раніше ви вирішите нелегке завдання, тим швидше і відступить стрес, а решту справи ви вже виконаєте швидко.

Ще одна рекомендація щодо полегшення прийняття вівторка — це його так званий ребрендинг. Зазвичай ми плануємо розваги на кінець тижня, але що заважає розподілити їх по всій його довжині? І перенести що-небудь цікаве на вівторок! Погодьтеся, коли дню надається сенс і є передчуття чогось приємного, ми починаємо чекати цей день і зустрічаємо його з радістю. Так, робочі дні від цього не скоротяться, але вівторок вже не буде справжньою мукою.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я