Ціни на газ знизяться вдвічі: Зеленський зробив гучний анонс для українців

0

Український президент Володимир Зеленський розповів громадянам про прийняте рішення і проектах, які дозволять знизити ціни на газові послуги для населення. За його словами, ціни на опалення можуть урізати вдвічі вже з наступного опалювального сезону.

Так, в недавньому відеозверненні, опублікованому на сторінці в Facebook, президент розповів, що була проведена зустріч в Офісі президента щодо тарифів на газові послуги.

Зеленський зазначив, що уряд займається питанням про зниження тарифів на опалення вже в цьому опалювальному сезоні, а також опрацьовує проекти про зниження тарифів в два рази на наступну зиму.

Крім того, Володимир Зеленський підписав указ №874, в якому говориться про диверсифікацію поставок енергоносіїв (виключаючи ядерне паливо) на умові не більше 30% з одного джерела. Даний документ був підписаний 2 грудня. В указі говориться про опрацювання до 1 липня 2020 року питання диверсифікації джерел і поставок нафтопродуктів, різних видів газу і вугілля.

У Кабінеті міністрів також повинні вирішити питання щодо об’ємів транзиту газу через українську газотранспортну систему після 1 січня 2020 року спільно з європейськими інституціями. В уряді повинні розробити проект, згідно з яким буде знижено негативний вплив обмежень Російської Федерації на українську економіку.

джерело: bbc-ccnn.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я