Site icon Звістка

Пyтiнa eкcтрeно еваkуювали з Kремля! Погляньте, що прямо зараз відбувається в Росії: “Крuкu kaрлuка на нари, геть кремлівського злодія” мaйдaн в центрі Москви вибухнув з новою силою! (Відео+фото)

У Москві проходить нова акція протесту за допуск до виборів незалежних кандидатів, затримані вже близько 100 людей

Сьогодні, 3 серпня, проходить новий мітинг проти московської влади. Відразу перед початком заходу затримали одного з організаторів протесту – Любов Соболь, яка до цього закликала виходити на акцію протесту.

За повідомленнями російських незалежних ЗМІ, в Москву стягнуті безліч поліцейський, а також російської гвардії. Уже почалися масові затримання.

Відомо точно про 89 затриманих людей. Серед тих, хто опинився в автозаках, знайшлося місце для журналістів та інших представників ЗМІ. Повідомляється, що до протестуючих застосовують грубу силу. Один з учасників розповідає, що під час затримання його потягли за руки і ноги, а потім скрутили і обшукували. Таким чином мало не зламали руку. При цьому представники влади називають протестувальників “виродками і упирями”.

Даний мітинг не перший, який проводять в Москві за чесні вибори. Люди почали виходити після того, як Любов Соболь, а також інші кандидати зібрали всі необхідні підписи для участі у виборах, але їх не зареєстрували як кандидатів. Після цього незалежні представники опозиції закликали людей виходити на вулиці і вимагати від влади реєстрації кандидатів.

Минулого тижня вже проходив мітинг в Москві. Тоді повідомлялося про майже 1,5 тисячі осіб затриманих. Цікаво, що це максимальна кількість місць в спецприймальниках Москви, куди вивозять протестуючих. При цьому силовики застосовували силу проти людей і деяким знадобилася медична допомога.

Влада повідомляла всього про декілька тисяч чоловік на мітингах в Москві. За оцінками незалежних ресурсів людей було близько 30 тисяч чоловік. Практично всіх затриманих відпустили, але деяким загрожують реальні терміни.

Exit mobile version