Це почалось сьогодні ввечері! Cтpаx і пaнiкa охопила ціле місто! Люди тiкaють покидаючи домівки, сотні машин в заторі залишають міста Карабаху

0

Сотні машин стоять у заторі на гірській дорозі, намагаючись залишити міста Нагірного Карабаху.

Після того, як президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив

Президент Азербайджану заявив про взяття під контроль міста Шуша в Нагірному Карабасі
про взяття під контроль Шуші – ключового міста в Нагірному Карабасі, ЗМІ повідомляють про паніку в Степанакерті: вірмени масово тікають з міста.

“Десятки тисяч цивільних християн втікають зі столиці Карабаху Степанакерту після того, як азербайджанська армія захопила Шушу і просунулася на північ від неї”, – написав у Twitter військовий аналітик німецького видання Bild

За його інформацією, наразі це лише 4 км на південь від Степанакерту, який сильно обстріляний.

Тим часом, у соціальних мережах користувачі публікують відео масової евакуації жителів Нагірного Карабаху зі Степанакерту. На опублікованих кадрах можна побачити сотні машин, що стоять у заторі на гірській дорозі, намагаючись залишити міста Нагірного Карабаху.

Запеклі бої між арміями Азербайджану та Вірменії почалися у вересні. Там тривають інтенсивні бої і сотнями гинуть люди. В Баку заявляють, що прагнуть припинити вірменську окупацію Нагірного Карабаху. Водночас у Єревані говорять, що метою Азербайджану є знищення вірменської нації. Єреван і Баку звинуватили одне одного в ескалації конфлікту.

За матеріалами

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я