Залишають домівки та nомuрають: Кількість жерtв внаслідок повені стрімко зростає

0

Понад 170 тисяч людей були змушені покинути своє житло.

Кількість жерtв сильної повені в Індонезії перевищила близько півсотні людей, а десятки тисяч жителів були змушені покинути свої будинки.

За словами представника агентства з ліквідації наслідків катастроф Агус Вібово, в результаті повені вже загинули 53 людини. Більш 173 тисяч людей були змушені покинути свої будинки через негоду.

Відзначається, що люди, яким довелося покинути свої будинки, були розміщені в тимчасових притулках, де не вистачає питної води і харчових продуктів. У деяких районах Індонезії спостерігаються проблеми з електропостачанням і роботою поїздів.

Крім того, для поширення ліків, засобів гігієни та продуктів, а також для запобігання спалахам гепатиту А, лихоманки та інших хвороб в регіони було направлено близько 11 тисяч медичних працівників і військових.

Також місцева влада планує здійснювати засів хмар реагентами, щоб запобігти новим сильні опади у районах, які постраждали від повені.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на столицю Індонезії обрушилися сильні повені. Мусонні дощі і річки затопили не менше 90 кварталів і викликали обвал на околиці Джакарти. Тоді було відомо про як мінімум 9 загиблих в результаті негоди.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я