ЖАХ! “Прив’язали до машини і возили по вулицях міста”: люди жорстоkо розправuлись над мером міста..

0

Розправа над мером була знята однією з камер відеоспостереження.

Повідомляється, що моторошний інцидент стався на південному сході Мексики.

Зокрема, місцеві жителі міста Лас Маргарітас розправилися з мером, який не виконав свої передвиборчі обіцянки.

Так, розлючені жителі спершу викрали Хорхе Луїса Эскандона Ернандеса з будівлі адміністрації, після чого прив’язали до пікапу і провезли його в такому положенні по вулицях міста.

Місцеві журналісти стверджують, що чиновник так і не виконав свої передвиборчі обіцянки, в тому числі, не відновив дорогу в місті, чим розлютив жителів. Відомо, що у викраденні топ-політика брали участь 50 осіб, а в його звільненні-40 силовиків.

Мер міста Хорхе Ернандес залишився живий, йому надали медичну допомогу. За інформацією Генеральної прокуратури, в результаті інциденту постраждали 10 осіб, а викрадення чиновника обернулося арештом для 11 місцевих жителів.

Мер Лас Маргарітаса, в свою чергу, заявив, що подасть в поліцію заяви про викрадення і замах на вбивство.

Раніше ми повідомляли про криваву бійню, яку влаштував ветеран АТО. Повідомляється, що моторошний інцидент стався в Кропивницькому. Відомо, що військовий-доброволець жорстоко побив велосипедиста через зауваження про викинуте на дорогу сміття.

На відео, яке було опубліковано в соцмережах, можна побачити тільки фінал конфлікту: людина на велосипеді під’їжджає до легковика, звідти виходить водій і після короткої розмови починає бити велосипедиста. Чоловік спробував дати здачі, але після ударів падає на землю, а нападник добиває його ногами.

Дружина 55-річного потерпілого розповідає, що після побиття чоловік прийшов додому ледь живий.

Загрузка...