Янукович повертається з шuкoм: Межигір’я знову стає його резиденцією

0

Янукович повертає резиденцію Межигір’я.

Як стверджує телеграм-портал Обозреватель в руках президента може виявитися знаменита резиденція, а також Мін’юст і АРМА.

Також, за інформацією, в руки екс-президента може повернутися конгрессно-виставковий комплекс Парковий в Києві, а також Міжнародний аеропорт “Одеса”, підприємство “Кузня на Рибальському” і частина трубопроводу Віктора Медвечука.

У схемах задіяний ще один побіжний чиновник – екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький. Третій в їх компанії – російський бізнесмен Павло Фукс.

Все це відбувається через міжнародну юридичну фірму. Ці особи впливають на Міністерство юстиції.

Раніше ми повідомляли, що Янукович готується до повернення в Україну.

Про це повідомив адвокат колишнього президента країни Віталій Сердюк. З’ясувалося, що на даний момент захист Януковича здійснює заходи для того, щоб забезпечити йому перебування в Україні.

Як заявив адвокат, то головними завданнями є залучення до відповідальності винних у здачі Криму, а також пошук винних у захопленні влади в 2014 році.

Однак не факт, що повернення відбудеться, адже в січні цього року Янукович був звинувачений у державній зраді і заочно засуджений до тринадцяти років позбавлення волі. Так що цілком ймовірно, що якщо колишній президент ступить на українську землю, то отримає тюремне ув’язнення.

Нагадаємо, що Петро Порошенко був на допиті в ГБР 13 вересня. В цей же день відомство провело обшуки в будівлі Міжнародного інвестиційного банку , власником якого є екс-гарант. ДП “сетах” і АТ “Міжнародний інвестиційний банк” підписали угоду про продаж майна. Йдеться про продаж житлового будинку в Одесі, стартова ціна лота 4,3 млн грн. За інформацією з прес-релізу, аукціон призначений на 11 жовтня

Загрузка...
попередня статтяЖАХ! “Прив’язали до машини і возили по вулицях міста”: люди жорстоkо розправuлись над мером міста..
наступна статтяМорський котик за секунду поцупив дівчину під воду. Шоkуючі кадри моментально облетіли інтернет