Де в Луцьку вигідно обміняти долари?

0

Питання вигідного обміну валюти актуальне завжди. Пункти обміну розташовані в кожному населеному пункті нашої країни і знайти необхідний – не складе труднощів. Єдине – важливо звертатися в офіційно працюючі легальні обмінники, щоби уникнути шахрайства, підроблених купюр чи витоку особистих даних. Популярною мережею обмінних пунктів в Україні є КІТ Груп https://obmin.lutsk.ua/usd-uah, що є найбільшою серед мрежі обмінних пунктів в Україні. Тут представлений не тільки актуальний курс валют, але є можливість слідкувати за змінами курсу, робити вигідний обмін чи бронювати фінансові кошти. Обмінні пункти від компанії КІТ Груп клієнти можуть знайти у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Сумах, Івано-Франківську, Кривому Розі, Чернівцях, Миколаєві, Хмельницькому, Харкові, Луцьку.

Особливості і переваги послуг КІТ Груп

Клієнти відзначають переваги обмінних пунктів компанії:

  • Вигідний курс валют;
  • мінімальна комісія за операції;
  • опція бронювання суми в філіалі;
  • повна анонімність і безпека даних;
  • обмін зіпсутих купюр;
  • послуга інкасатора для великих сум.

Наявність власного сайту https://obmin.lutsk.ua/pln-uah також є особливістю компанії. На порталі є не тільки свіжа інформація про актуальний курс. Блок статтей у розділі “Блог” пропонує матеріали зі світу фінансів. Крім того, можна підписатися на розсилку сповіщень і отримувати свіжу інформацію про зміну курсу, не заходячи постійно на сайт. Також у приміщенні обмінника можна здійснювати грошові перекази на території України.

Обмін валют у Луцьку

Обмінний пункт у Луцьку від компанії КІТ Груп знаходиться на проспекті Волі 21, де послуги з обміну валюти доступні користувачам щоденно з 9 ранку до 6 вечора. Тут можна дізнатися курс долара Луцьк, але також обміняти і євро, фунт, злотий, шведський франк, чеську крону та інші іноземні валюти. На відміну від нелегальних пунктів обміну, обмінник у Луцьку має актуальну контактну інформацію, номер телефону для зв’язку, наявність необхідної документації і позитивні відгуки користувачів.

Філіал компанії як в Луцьку, так і в інших містах України, гарантує повну анонімність клієнтів і безпеку даних. Для комфортності та швидкості проведення операцій, пункт обміну має сучасну техніку для підрахунку купюр та для виявлення їх справжності. Підписатися на розсилку актуальної інформації можна на електронній пошті, або з допомогою застосунку Telegram.

 

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я