Де вигідно обміняти гроші у Львові?

0

Купівля та продаж валюти може знадобитися в будь-який момент. Люди схильні довіряти фінансовим організаціям, до послуг яких вже зверталися раніше. Обмінний пункт валют https://obmen.lviv.ua/ від компанії КІТ Груп пропонує клієнтам якісні послуги та широкий перелік фінансових операцій. Компанія надає всі послуги згідно з ліцензією НБУ, що гарантує безпеку обслуговування.

Валютні операції та інші послуги в КІТ Круп

Основні послуги, які можна отримати в обмінних пунктах компанії, – це продаж валюти. Компанія працює з такими валютами як американський і канадський долар, євро, польський злотий, англійський фунт, шведський франк та інші.Будь-яка операція з валютою проходить швидко та просто. Заявку можна залишити онлайн. Таким способом вдається забронювати необхідну суму грошей. Коли клієнт підійде у відділення, то зможе в пришвидшеному режимі отримати послугу.

Окрім валютообмінних операцій, у відділеннях компанії пропонують скористатися і іншими послугами https://obmen.lviv.ua/eur-uah від КІТ Груп:

  • Перерахунок та перевірка купюр на їх справжність. Якщо клієнт отримав гроші в іншій установі і не є впевненим в їх справжності, то працівники КІТ Груп перевірять банкноти.
  • Грошові перекази у гривні на території України. Перекази, оформлення заявки в першій половині дня, отримувач може забрати в той же день.
  • Прийом старих купюр. Багато банків відмовляються приймати такі банкноти, що втратили новий зовнішній вигляд. Це можуть бути гроші з потертостями чи плямами.
  • Прийом платежів від населення в національній валюті. Зарахування власних коштів на карту.

Чому довіряють обмінникам КІТ Груп?

Відділення фінансової організації КІТ Груп розташовані у великих містах країни. Це Київ, Харків, Полтава, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Одеса, Вінниця, Луцьк, Кропивницький, Суми, Черкаси, також дізнатися можна курс злотого Львів, Ужгород, Кривий Ріг. Зручне розташування і графік роботи дозволяють швидко обміняти гроші. У Львові є два філіали компанії. Обмінники розташовані на вулиці Куліша та Під Дубом. Обидві точки працюють щоденно без вихідних з 9 ранку до 18 вечора. До переваг роботи компанії варто відзначити:

  • Мультивалютний обмін: робота з валютами, які не обмінюють інші компанії.
  • Вигідний курс валют в порівнянні з іншими обмінними пунктами.
  • Бронювання курсу валют на певний час: для цього необхідно залишити заявку онлайн або подзвонити менеджеру.
  • Забезпечення особистої безпеки клієнтів і їх даних, гарантуючи повну конфіденційність.

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я