Софія Ротару видає 19-річну внучку заміж за мільйонера: що про нього відомо

0

Знаменита і неповторна Софія Ротару видає заміж свою улюблену внучку Соню Євдокименко заміж. 19-річна красуня стане дружиною молодого і багатого бізнесмена, який сколотив майно, працюючи в сфері IT-технологій.

Внучка Ротару виходить заміж за мільйонера зі списку Forbes - ЗМІ - today.ua

Дочка єдиного сина Софії Ротару Руслана готується стати дружиною мільйонера, який увійшов до списку Forbes «ТОП-30 підприємців Європи в сфері технологій». Молодий мільйонер Денис Жданов працює віце-президентом з маркетингу в компанії Readdle. Про це повідомляють ряд російських ЗМІ.

Внучка Ротару виходить заміж за мільйонера зі списку Forbes - ЗМІ

Відомо, що Денис Жданов за національністю українець, живе і трудиться на даний момент в Нью-Йорку (США). Там же живе і Соня Євдокименко. До слова, 19-річна дівчина побудувала досить успішну кар’єру моделі.Відзначимо, що раніше Софія Ротару була готова видати внучку Соню заміж за французького бізнесмена. ЗМІ писали, що молодий і привабливий француз Марко Дюмен дуже сподобався Софії Михайлівні, але у пари щось пішло не так … Як повідомляє одне з російських видань, весілля Соні Євдокименко і Дениса Жданова відбудеться в 2021-му році.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я