Вони мало того, щo лишили його один на один зі всіма проблемами, так ще й скинути його хочуть”. Лукашенко жорsтко встав на захист президента України!!

0

Беззмінний глава Білорусі Олександр Лукашенко сьогодні взяв участь у форумі «Мінський діалог», в ході якого вирішив в черговий раз показати з себе «миротворця», заявивши, що країни Заходу нібито залишили президента України Володимира Зеленського самого вирішувати військовий конфлікт на Донбасі, передає replyua. net.

«Ми цього Зеленського, якого завантажили цим страшним вантажем, не його проблемами, залишили один на один з цими проблемами», – вважає він.

За словами Лукашенка, все, що відбувається в Києві підтверджує факт того, що «там без розбору використовують певні сили, щоб взагалі придавити нову владу і нового президента». Більш того, глава Білорусі звинуватив Європу в тому, що вона «мовчить».

«І зі Сходу, і з Заходу тільки камені кидають в цю молоду людину. Так прокиньтеся ви, врешті-решт. Війна не тільки в Україні, війна в нашому домі, і вирішувати цю проблему нам », – сказав глава держави.

За словами Лукашенка, якщо нормандська четвірка чогось варта, так слід було було давно зібратися і щось вирішувати.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяУ Сенаті США заявили, що зі стенограми розмови Трампа із Зеленським вирізали 20 хвилин тексту!
наступна статтяКинули до тюрми таку чудову людину, а ви щей радієте?? Чорновол звинуватила українців в арешті Пашинського