У Сенаті США заявили, що зі стенограми розмови Трампа із Зеленським вирізали 20 хвилин тексту!

0

У стенограмі запису телефонної розмови президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа відсутні мінімум 20 хвилин розмови. Про це заявив незалежний сенатор Ангус Кінг в інтерв’ю CNN в четвер, 3 жовтня, передають Патріоти України.

За словами Кінга, телефонна розмова президентів тривала 30 хвилин, в той час як текст, наданий Білим домом, передає лише його третину. “У двох моїх співробітників зачитування тексту вголос зайняло 10 хвилин 40 секунд. Телефонний дзвінок був 30 хвилин. Тепер ми не знаємо, чого не вистачає”, – прокоментував Кінг.

При цьому Кінг припустив, що якийсь час міг зайняти переклад. На думку сенатора, тимчасовий розрив у тексті розмови може стати приводом для розслідування. “І, до речі, інформатор не вирішує справу. Він або вона висунули ряд фактів, які тепер знаходяться в руках Конгресу. І у них є можливість розслідувати це, щоб з’ясувати, правий інформатор чи ні”, – продовжив він.

Як повідомлялося, телефонна розмова Трампа і Зеленського відбулася 25 липня. Між Білим домом і Конгресом розгорівся скандал після появи в ЗМІ повідомлень, що представник розвідки США в рамках програми захисту викривачів порушень надав записку генеральному інспектору, де говорилося, що Трамп «пообіцяв» щось лідеру іноземної держави, керуючись власними політичними інтересами. У ЗМІ припускали, що під час розмови із Зеленським Трамп міг неодноразово наполягати на розслідуванні в Україні дій впливового політика від Демократичної партії, колишнього віце-президента США Джо Байдена. Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі 24 вересня оголосила, що Конгрес починає офіційне ініціювання процедури імпічменту Трампа. 25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського, яка відбулося 25 липня. У стенограмі йшлося про те, що Трамп просив Зеленського вивчити справу проти сина Байдена – Хантера Байдена. 30 вересня Зеленський заявив, що Україна не проводить розслідувань «за командою» інших країн.

Джерело

Загрузка...