Як відрізнити розумну жінку від мудрої? 8 підказок, які допоможуть як ніколи не помилитися

0

Мудра жінка знає, що від неї чоловік ніколи не піде, адже саме вона є сенсом його життя, музою, яка надихає та допомагає втілювати мрії, стверджує Звістка

Чи можна вважати кожну розумну жінку мудрою? Мудрою бути не так вже й просто, хоча, безумовно воно того варте. Так де ж, власне, схована ота незрима відмінність між  розумом та справжньою жіночою мудрістю?

Коли тебе люблять, дуже легко повірити, що ти розумна і права у всьому. Але мудра жінка, оберігаючи сімейне щастя, знає, що це не завжди так. Вона вміє вчасно поступитися і вміє вибрати момент, коли можна проявити наполегливість. 

Отож, давайте разом спробуємо відшукати відмінності між жінкою розумною та жінкою мудрою

«Я тебе попереджала, що так буде!» – скаже розумна жінка чоловікові, який припустився помилки. А мудра жінка, натомість, обов’язково відшукає слова підтримки, допоможе не втрати віру в себе, або просто «не помітить» чоловікового промаху.

Опинившись у кризовій ситуації разом з чоловіком, розумна жінка покаже йому як жити далі і сама стане біля керма.  Мудра жінка делікатно і ненав’язливо допоможе прокласти правильний курс і допоможе чоловікові рухатися вперед.

Розумна жінка, виховуючи дітей буде обов’язково розвивати їх математичні здібності, а мудра – дбайливо пророщувати і плекати таланти притаманні цілісній особистості.

На роботі розумна жінка – це ідеальний працівник: сумлінний, відповідальний, бездоганний у виконанні завдань. Але у більшості співробітників це викликає пересторогу. Мудра жінка привносить у будь-який колектив гармонію, робить атмосферу приязню та комфортною.

Розумна жінка завжди знайде привід покритикувати своїх дорослих дітей, втрутитися у їхнє життя, дати непотрібну пораду чи порекомендувати як слід правильно виховувати онуків.  Мудра жінка дозволить дітям робити власні помилки, але ніколи не залишить їх без підтримки і допоможе зробити правильні висновки.

Розумна жінка постарається якнайшвидше довести батькам свою незалежність, а з часом не потрапити у зону впливу свекрухи, не дослухатиметься до порад. Мудра жінка, буде завжди усміхнена і привітна з рідними, слухатиме терпляче, не сперечатиметься. Але останнє слово завжди залишатиметься за нею.

Розумна жінка прагне змінити світ, і починає з оточуючих. Мудра жінка знає, щоб змінити щось у світі – почати слід з себе. Мудра жінка вміє приймати людей з усіма їх недоліками.

Розумна жінка вважає, що бути правим – значить бути щасливим. А мудра – знає, що правий лише той, хто щасливий.

Загрузка...
попередня статтяНу яка помста? Порошенко терміново розкзав українцям, що відбувається (ВІДЕО)
наступна статтяВажливі зміни у пенсійному законодавстві: українці тепер зможуть виходити на пенсію раніше