З’явились фото вілли Зеленского в Італії: росіянами там і не пахне

0

Володимир Зеленський володіє особняком у італійському місті

Володимир Зеленський володіє особняком у Італії в містечку Форте-дей-Мармі, через якого під час передвиборної гонки розгорівся справжній скандал. Нещодавно журналіст Осман Пашаєв на своїй Facebook-сторінці опублікував знімки будинку, розповівши про місцевий колорит.

Варто відзначити, що журналіст не знайшов в містечку “російського духу”, про який навесні писали всі ЗМІ, вказуючи, що сусідами тоді ще майбутнього президента є російські олігархи – Абрамович, Дерипаска, Прохоров і інші.

Вілла Зеленського в Італії (фото: facebook.com/osman.pashayev)

“Лякали, що Форте дей Мармі – російсько-багате гетто. Приїхали. Жодного разу російської мови, ніяких російських вивісок. Спокійний містечко з приватних вілл”, – пише журналіст.

Пашаєв пише, що в будинку, судячи з усього, ніхто не живе – віконниці зачинені, а під ворота хтось підкинув пакет зі сміттям.4+3+2+1+0 +

Вілла Зеленського в Італії (фото: facebook.com/osman.pashayev)

Крім того, будиночок знаходиться не на березі моря, а десь на третій або четвертій лінії. А сам район, де знаходиться вілла Зеленського, не схожий на ласий шматочок для російських олігархів.

Вілла Зеленського в Італії (скрін: facebook.com/osman.pashayev)

Користувачі мережі відзначили, що журналіст просто потрапив туди не в сезон, інакше б він обов’язково почув і гул дискотек з російською попсою, і засилля відпочиваючих з РФ.

“Росіяни вже поїхали де тепліше – Флорида, Гоа, Домінікана, Мальдіви. Кватирку не котується в жовтні”, – написала один з користувачів.

“У сезон в Forte dei Marmi чутно тільки російську мову. Місцевий Ашан в форматі лакшери пропонує салат олів’є, пельмені і котлети Пожарський. А на всіх дискотеках крутять російську попсу. Я втік звідти в менш фешенебельний Сан Ремо. А нашому гаранту мабуть” норм ” , – зазначив юзер, який побував в італійському містечку.

“Згодна, приїдь туди влітку і ти побачиш весь простігосподі росбомонд”, – зазначила коментатор.життяБіла щур буде прихильною: кому пощастить з фінансами у 2020 році

РБК

Загрузка...