Порошенка поставили на місце через Зеленського! Наростає скандал!

0

Президент Володимир Зеленський під час проведення пресмарафону показав головне – що він заточений на конструктив

Про це в програмі «Не добрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесев.

«У нас з вами достойний президент. Він живий, щирий і адекватний. А головне, заточений на конструктив. Уявіть себе на його місці. Не в плані президента, а в тому плані, що купа незнайомих і недружніх людей задають питання. Питання каверзні і незмінно з підступом. А ти – чоловік, який вчора ще виступав на естраді – повинен відповідати на те, що об’єктивно не знаєш. Зовнішня політика, внутрішня, війна, економіка, олігархи, лобісти… Погодьтеся, дуже легко поплисти», – зазначив він.

Лесев стверджує, що Зеленський, на відміну від Порошенка, не побоявся виходити із зони комфорту.

«Зеленський молодець. Він не побоявся вийти із зони комфорту. Це де тобі лижуть жо*у і говорять про велич. Порівняйте з прессухами того ж Порошенка. Відсортовані персональні як би журналісти. Відсортовані питання. І тонни меляси, пафосу і паталогічної брехні», – підкреслив він.

Окремої уваги, на думку Лесева, заслуговують питання журналістів.

«Не хочу ображати колег, хоча фіг з ними. Там половина просто випадкових персонажів. Я чекав гострої дискусії. А почув однотипні питання дегенартивного характеру. Я навіть десь розумію Богдана. Ніж спілкуватися з такими, краще взагалі проходити повз. 20-річні дітлахи з повадками Грети Тунберг», – уточнив він.

Джерело

Загрузка...