А нaвiщo нaм 450 якщo і 100 дocтaтньo: Зeлeнcькuй cвoєю зaявoю дoвiв до шoky дeпyтaтiв

0

Президент України Володимир Зеленський не дав негативної відповіді на петицію про зменшення кількості народних депутатів у Верховній Раді, передає «Діалог.UA».

Так, президент України відповів на електронну петицію № 22/053544-еп «Зменшення кількості депутатів Верховної Ради України до 100 осіб», розміщену на сайті Офіційного інтернет-представництва президента України 22.05.2019, яку підписали 25 932 особи.

Глава держави посилається на першу частину статті 76 Конституції України, де сказано, що конституційний склад ВР становить 450 народних депутатів.

За словами президента, встановлений склад Ради обумовлений навантаженням на державний бюджет, чисельністю населення, кількістю виборців, виборчої системою, структурою Парламенту та ін.Читайте також:  “Хай молиться весь світ”: Папа Римський зробив гучну заяву про президента Зеленського

«Беручи до уваги те, що зміна конституційного складу Верховної Ради України пов’язане з необхідністю внесення змін до статті 76 Конституції України, вивчення даного питання буде здійснюватися Комісією з питань правової реформи», – резюмував Зеленський.

А сьогодні стало відомо таке:

Висновок про визнання конституційним скорочення кількості народних депутатів Верховної Ради оприлюднив Конституційний суд України.

Про це повідомляє прес-служба КСУ.

При цьому наголошується, що кількість нардепів скоротять з 450 до 300.

У документі говориться, що Конституційний суд визнав конституційним внесення змін до статті 76 і 77 Конституції (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради, а також закріплення пропорційної виборчої системи.

Джерело: hvylya.net

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я