Обміну не буде? Переговори в Мінську з тріском провалилися!

0

На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в Мінську в середу, 18 грудня, сторони не змогли домовитися щодо обміну полоненими.

Відсутність прогресу в переговорах підтвердив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. “Що я бачу на сьогодні, на превеликий жаль, списки оновити в іншій підгрупі, домовитися не вдалося”, – сказав він в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Як передає Telegram-канал “Країни” з посиланням на близькі до переговорного процесу джерела, головна причина зриву переговорів в неузгодженості формату обміну.

“На засіданні … стався конфлікт з питання обміну полоненими. Українська сторона запропонувала формулу” всіх засуджених на всіх засуджених “, замість прописаної в паризькому комюніке” нормандського формату “формули” всіх встановлених на всіх встановлених “(встановлених більше, ніж засуджених).

В “ДНР” таке зменшення числа звільняються людей відкинули. В ОБСЄ намагалися запропонувати в якості компромісу обмін в кілька етапів, а й ця ідея не пройшла “, – пише Telegram-канал.

Представниця “Донецької народної республіки” Дарина Морозова стверджує, що нібито українська сторона “навмисно затягує процес обговорення і виконання рішень, закріплених у підсумковому документі після зустрічі лідерів” нормандського формату “в Парижі”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я