Більше жодних черг! В Україні скасували паперові квитанції! Жити стане легше!

0

В Україні запрацювала перевірка квитанцій в електронній формі.

Кабінет міністрів України запустив сервіс перевірки квитанцій в електронній формі, який дозволяє перевіряти квитанції без необхідності надання паперових документів з мокрою печаткою. Про це повідомив міністр Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook.

Дубілет зазначив, що даний сервіс заощадить українцям багато часу, оскільки зазвичай, якщо ви хочете сплатити державні послуги, то вам потрібно надати квитанцію з банку. І це та причина, по якій неможливо заплатити через інтернет-банк або мобільний додаток.

Сервіс працює таким чином, що замість паперової квитанції необхідно надати тільки її код. Людина, яка перевіряє платіж заходить на check.gov.ua і вводить цей код.

В даний час підключені до сервісу два банки – ПриватБанк і monobank, але інші фінустанови підключатися найближчим часом.

Крім того, буде працювати гаряча лінія, куди можна поскаржитися, у разі якщо держслужбовці будуть відмовлятися приймати квитанції в електронній формі. Дубілет також підкреслив, що в майбутньому цей сервіс дозволить легше впроваджувати і електронні сервіси.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я