Оце так поворот! Кузьменко подала позов проти Авакова!

0

Підозрювана у справі вбивства журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко подала позов проти Міністерства внутрішніх справ та його керівника Арсена Авакова.

Згідно з інформацією на держпорталі «Судова влада України», цивільна справу потрапила до судді Печерського райсуду Вовка, який раніше арештував лікарку Кузьменко. Зважаючи на цей факт, головуючий суддя Вовк у цивільній справі повинен заявити самовідвод. Позивач захищатиме власну честь, гідність та ділову репутацію. Третьою особою у справі є телерадіокомпанія «Україна».

Адвокат Кузьменко Вікторія Дейнека пояснила, що 13 грудня у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» міністр Арсен Аваков заявив, що Юлія Кузьменко відмовилася надавати свідчення у справі вбивства Шеремета, що є недостовірною інформацією.

«Якщо Міністерство внутрішніх справ вважає, що Кузьменко відмовилася, то має бути відповідний протокол допиту, де вказано, що вона використала статтю 63 Конституції. Натомість такого протоколу допиту немає, тому що допиту не було. Такий допит, де вона давала свідчення, був після виходу цієї програми. Окрім цього, під час судових засідань Юлія Кузьменко не використовує статтю 63 Конституції і надає свідчення. Тому ми наполягатимемо, щоб інформація, поширена Аваковим, була спростована», – наголосила представниця позивачки.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я