Рябошапка підписав указ про нову реформу! Чекають величезні зміни!

0

Днями стало відомо про те, що починаючи з другого січня, свою роботу почне Офіс генерального прокурора України. У вівторок, двадцять четвертого грудня, Руслан Рябошапка підписав відповідний указ.

Таким чином, повідомляється, що даний документ був опублікував в офіційній газеті парламенту, «Голос України».

Нагадуємо, що 19 вересня, народні депутати Верховної Ради проголосували про законопроект стосовно реформи генеральної прокуратури в Україні, а 23 вересня, його підписав Володимир Зеленський.

Дана реформа полягає в тому, щоб створити Офіс генеральної прокуратури, і що керівну посаду може обіймати лише особа, у якого є вищу юридичну освіту. Раніше, за каденції Петра Порошенка це було скасовано, щоб на місце Генпрокурора призначити Юрія Луценка.

Також, буде проведена повна переатестація всіх співробітників, і залучення до роботи на нових конкурсних умовах.

Крім цього, будуть ліквідовані військові прокуратури, і з’явиться новий департамент для управління в особливо важливих кримінальних справах.

Нагадаємо, що Яценюк намагається повернутися у велику політику за допомогою лестощів. Він заявив, що Володимир Зеленський не зрадив інтересів України і не підписав ніяких договорів, які могли б дорого обійтися країні в майбутньому. При цьому Яценюк попередив, що нехай Путін і не домігся того, на що міг розраховувати, але Кремль не відмовиться від своїх планів і не відступить.

Раніше повідомлялось, що у Зеленського надумали серйозно урізати кількість землі, яка може бути видано в одні руки. Як відомо, раніше в мережі була інформація про 10 тис. Гектарів землі в одні руки.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я