Брехню Порошенка викрили – жага реваншу. Прямо після від’їзду Блінкена – Цинізм вражає!

0

У Зеленського відреагували на останню заяву колишнього президента Петра Порошенка про червоні лінії для Зеленського.

Свою думку з цього приводу висловив нардеп від “СН” Богдан Яременко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Я так розумію, що досвідчена команда СГ (не плутати з недосвідченою командою СН) знає точно, що вчорашню брехню можна перебити лише ще більшою брехнею сьогоднішнею.
Схоже, що жага реваншу за поразку у дебатах на стадіоні увесь час примушує П і Ко вдаватися до передбвиборчої стилістики і риторики.

Це ж усім зрозуміло, що немає можливості у Петра Олексійовича малювати якісь лінії для Зеленського. Ні політичні рейтинги, ні політична підтримка у парламенті не дозволяють. Це по-перше.
По-друге, немає ніякого смислу займатися при цьому словоблуддям.

Що значить неприпустимість ревізії Європейського та Євроатлантичного курсу? Де не те, що би проект змін до Конституції, але хоч найменший натяк Зеленського чи будь-кого з нинішньої адміністрації, що ми відмовляємось від курсу на інтеграцію в ЄС та НАТО? Чи це про черговість вступу до цих організацій? Чи може про виконання обіцянки Петра Олексійовича вступити в ЄС вже наступного року?

Так дурень же думкою багатіє.

А люди недурні добре пам”ятають, як в 2014 році заради зустрічі з Путіним відкладали ратифікацію Угоди про асоціацію.

Далі червона лінія – жодних поступок ЩОДО української мови і української церкви. Мені, україномовному українцеві цікаво, що російськомовний в побуті і в родині українець Порошенко вважає жодною поступкою щодо української мови? Щоб він почав, чи щоб я не припинив? Але якщо він ще не почав, то треба добре подумати, чи є питання штрафів за вживання мови питанням компромісу щодо мови? Бо можуть же і до тебе прийти. І тоді буде якось невдобно. Ну, а якщо це все через те, що “у Зеленського одна позиція, а у депутатів інша”, то і в Європейській Солідарності депутати іноді вакцинуються лайном Петра Олексійовича (це я образно, про казуси з єдністю інформаційних партійних позицій).

Про українську церкву ще цікавіше. Ну, хоч би з”ясувати про яку українську церкву йде мова? УКГЦ? ПЦУ? УПЦ МП? А якщо це щось про томос і ПЦУ, то чому соромитись признатись, що Конституцію не читав? Там червона лінія – це визначити серед усіх релігійних організацій України улюблену. Головне, що і українські церкви, здається, були б раді, якби політики їх залишили у спокої.

Спочатку деокупація Донбасу, потім – вибори.

Тиць-пиздиць… Краще б спершу порозумнішав, а потім ставав президентом. Бо поки ним був до таких тонкощів додуматись ніяк не міг. Як і до того, що вже якщо погодився підписати у 2015 зрадоньку, то хоч би по світу з нею не волочився до 2019-го, як з безальтернативним планом.

Жодних компромісів щодо Криму. Ну, щонайменше в тому, що ним треба займатися. Бо сам же не зміг. Чи не захотів. Зате тепер не терпиться підіграти Поклонській у поширенні брудних інсинуацій щодо постачання води в Крим, які, до речі, так активно і виникають саме тому, що Зеленський безкомпромісний у питанні Криму, а росіянам вже пригорає з Кримською платформою, яку міг, але не здогадався створити Порошенко.

Ніяких пробачень тому, кому сам тис руку і фігурально, астрально і по телефону обіймав. Тут правильно усе. Шкода, що запізно і не про себе.

З “ядрьоної” виборчої тріади П. і Ко (мова, армія, віра) гарно у них вийшло цього разу лише про армію. Про неї не згадали. І на тому спасибі.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я