Чи все сходиться? Що Порошенко і Зеленський говорили про “формулу Штайнмаєра”! З’явилося відеоповірняння!

0

Останній тиждень в Україні присвячено одній темі – “формулі Штайнмаєра”. Громадяни виходять на мітинги, висловлюють невдоволення та до кінця не розуміють, що саме несе за собою ця формула. Як пояснюють її Петро Порошенко та Володимир Зеленський – читайте далі, передають Патріоти України.

Формула Штайнмаєра увійшла в український медіа-простір в жовтні 2016 року. Тому в різний час п’ятому та шостому президентам України довелося пояснювати ЗМІ та громадян, що за собою несе ця формула.

Журналісти переглянули відео трирічної давнини, від 16 жовтня 2016 року, коли формулу Штайнмаєра пояснював Петро Порошенко та відеозвернення стосовно цієї ж формули президента Зеленського, опубліковане минулого тижня. Виявляється, виступи президентів, хоч і записані в різний час мали багато спільних моментів. Втім, вже у 2019 році Петро Порошенко різко змінив свою думку щодо формули Штайнмаєра.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Настав час попрощатися”! Гончарук ошелешив своєю заявою! Уже завтра!
наступна статтяШaлaно смачні картопляні пиріжки, з соковитою начинкою з фаршу! Приготування – це одне суцільне задoволення: все швuдко і дуже пpосто!