Діяв в інтересах ФСБ РФ! Власника одного з найбільших провайдерів України підозрюють у державній зраді!

0

Власнику одного з найбільших провайдерів в Україні повідомили про підозру у вчиненні державної зради. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України у квітні 2020 року.

Підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України було вручено власнику і юристу однієї з найбільших українських холдингових компаній-провайдерів.

Слідство встановило, що власник компанії, за попередньою змовою з юристом і при пособництві громадянина Росії, діючи в інтересах ФСБ РФ, під’єднали телекомунікаційні мережі провайдера до системи, що здійснює моніторинг і зберігання конфіденційних даних користувачів на території окупованого Криму.

Також провайдер надав доступ до апаратно-програмного комплексу Ревізор, призначеного для блокування доступу до сайтів, перелік яких визначено Роскомнадзором, в тому числі українських офіційних державних ресурсів.

Дане обладнання надавало можливість ФСБ РФ отримувати доступ до змісту спілкування абонентів на території окупованого Криму, відомостей щодо їх місцезнаходження та обсягу отриманих послуг. Ця інформація в подальшому використовувалася для переслідування жителів півострова і протидії діяльності українських правоохоронних та інших державних органів.

У повідомленні йдеться, що провайдер також блокував отримання громадянами в окупованому Криму об’єктивної інформації про ситуацію в Україні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я